Tabir Rüyada Loto Görmek
Bölüm L
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 420 kez okunmuş

Rüyada loto görmek, makus geçmişinden kurtulmak isteyen rüya sahibinin kendisini yenilemek konusunda gayret sarf edeceğine, geleceğini yönlendirmesinde kendisine yardımcı olacak bazı nüfuzlu kişilerle tanışarak daha sosyal ilişkilere gireceğini, özellikle bu süreç içinde kişinin şanstan yana sıkıntı duymayacağını bildiren güzel bir rüyadır. Loto görmek diğer bir yoruma göre ise kişinin zengin bir hayata sahip olmak adına yapacağı bazı yanlışlara ya da yasal olmayan yollara yönelecek olduğuna da alamet eder. İslami olarak kişinin helal ekmek kazanmaktan vazgeçmemesi gerektiğine, elindekilere şükrederek her zaman daha inançlı şekilde yaşaması gerektiğine dair uyarıda bulunur. Kişinin geçmişte yaşadığı pek çok olumsuzluktan veya kendi yaptığı hatalardan gereken dersi aldığını, önündeki zamanı değerlendirirken de bu tecrübelerden yararlanacağını tabir eder.

Rüyada Loto Oynamak

Loto oynadığını gören kişilerin başlarının üstünde büyük bir şans güneşi parlayacak demektir. Çok olumlu bir rüyadır ve kişinin ismini şanlı bir şekilde topluma duyuracağı, özellikle iş alanında yükseleceğini ve sayılı iş adamları arasına girecek kadar işlerini büyüteceğini, eline geçen parayı her zaman daha da iyi değerlendirerek zengin bir hayat süreceğini de bildirir. Bekar kimseler için yapılacak bir evlilik sonrası kişinin eşinin ailesi tarafından göreceği büyük desteğe ve maddi zenginliğe de alamet eder.

Rüyada Lotodan İkramiye Kazanmak

Ticaretle uğraşan kimselerin işlerini büyütebilecekleri doğru zeminlerin oluşması sonucunda cesur bir şekilde ataklar yapacaklarını ve özellikle hayatlarını garanti altına alabilecekleri kadar büyük bir servete sahip olacaklarını işaret eder. Lotodan para kazanmak aynı zamanda kişinin uğursuzluklardan ve şanssızlıktan uzak bir hayat süreceğini, isteklerine en kolay yoldan kavuşacağını ve zahmet çekmeden yaşayacağı bir hayata tabir olur.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...