Tabir Rüyada Kırmızı Balık Görmek
Bölüm K
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 2.157 kez okunmuş

Rüyada kırmızı balık görmek, zengin ve iyi bir kısmete işarettir. Bu rüyayı gören kişi eğer bekarsa yakında hiç beklemediği bir anda bahsi geçen özelliklere sahip birisi ile tanışır ve evlenir. Kırmızı balık bazen de talihtir, tutkulu bir aşk ilişkisidir. Maddi ve manevi kolaylıktır. Kırmızı balık yakalayan kişi hayatının en büyük fırsatı ile karşılaşır. Kırmızı balık yemek, maddi konularda ferahlamaya, sıkıntıdan kurtulmaya ve kişinin başına gelecek sevindirici havadislere yorumlanır. Rüyada kırmızı balık beslemek, iyi ve güzel geçimli dostlara ve onlarla birlikte olmaya, bazen de temiz kalpli ve namuslu bir hanıma işaret eder.

Rüyada Kırmızı Balık Yakalamak

Rüyasında bir denizden veya su birikintisinden kırmızı balık yakalayan kimse, uzun süredir beklediği hayırlı haberi alır veya bu rüya yalnızlar için güzel bir gönül ilişkisinin başlamasına, sevgilisi olanlar içinse bu ilişkilerinin evlilikle sonuçlanmasına delalet eder. Rüyada kırmızı balık yakalayıp yiyen kişi eline geçen fırsatları değerlendiremez ve bu fırsatların kaçmasına sebep olur. Rüyasında kırmızı balığı büyük bir denizde yakalamak büyük bir kısmete, küçük bir suda yakalamak ise önemli bir kazanca işarettir.

Rüyada Kırmızı Balık Pişirmek

Rüyasında eline geçen bir kırmızı balığı pişirmek, kişinin önemli yatırımlarda bulunmasına ve eline geçecek parayı güzel işlerde değerlendirmesine işarettir. Rüyasında pişmiş balık yemek çiğ yemekten daha hayırlıdır. Pişmiş kırmızı balık bazen de olgun ve karakterli bir adama delalet eder. Bu rüyayı gören kişi bahsi geçen özelliklere sahip bir erkekle evlenir.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...