Tabir Rüyada Avlu Görmek
Bölüm A
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 492 kez okunmuş

Rüyada avlu görmek, rüyayı gören kişinin geniş bir yaşam perspektifi olduğuna, hayata büyük bir pencereden baktığına, olayları olduğu gibi yorumladığına ve ayrıntıların detaylarda saklı olduğuna inandığına alamet eder. Aynı zamanda toplu yaşamaya, birliğe, beraberliğe, ortak hareket etmenin gücünün farkında ve bilicinde olamaya işaret eder. Rüya sahibinin toplumdan aykırı davranmadığına bilakis toplumla hareket etmenin önemini savunduğuna yorulur.

Rüyada Avlu Süpürmek

Rüyayı gören kişi için büyük uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüya sahibinin çevresinin küçülmesine, itibarının sarsılmasına, kazancının ve rızkının eksilmesine neden olacak yanlış işlere gireceğine, borca batacağına, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Avlu Kapısı Görmek

Rüyada avlu kapısı görmek hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak büyük, hayırlı, güzel ve eşsiz fırsatlara delalet eder. Rüya sahibini mutluluğa, başarıya, huzura, bolluğa, zenginliğe, sağlığa ve ağız tadına götürecek bir araç olarak görülür ve rüya sahibinin yüzünün güleceği anlamına gelir.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...