Tabir Rüyada Ateş Böceği Görmek
Bölüm A
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 233 kez okunmuş

Rüyada ateş böceği görmek, iyilik ve hayır anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek güzel ve mutluluk verici bazı olaylar yaşanacağına, kişinin musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, keyfinin, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine delalet eder. Övgü dolu, hoş sözler duymaya, tebrik edilmeye ve bu sayede kendi ile gurur duymaya yorulur. Güzel olan şeylerle ifade edilir.

Rüyada Üzerine Ateş Böceği Konması

Bir kişinin rüyasında üzerine ateş böceği konduğunu görmesi, kişinin emeklerinin karşılığını alacağına, yolunun açılacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine ve bu fırsatları iyi değerlendirmeyi bileceğine alamet eder. Mutluluk, huzur, bolluk ve bereket anlamına gelir.

Rüyada Cırcır Böceği Görmek

Rüyada cırcır böceği görmek, rüya sahibinin işgüzarlığı nedeni ile başının derde gireceğine ve canın sıkılacağı ve moralinin bozulacağı günler yaşayacağına delalet eder. Kişi, haddi olmayan sözler edecek, yanlış hal ve hareketler içine girecek ya da böyle tavırlar takınacak sonra da bunun ceremesini çekecektir diye yorumlanır.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...