Tabir Rüyada Aşure Pişirmek
Bölüm A
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 609 kez okunmuş

Rüyada aşure pişirmek, bereket ve bolluktur. Özellikle aşure gününde aşure pişiren kimse büyük bir rızka ve nimete sahip olur. Aşure pişirmek dünya hayatında parlak bir geleceğe, kişinin geçimini kolaylıkla ve güzellikle kazanmasına, dünyada eve ahirette sizi bekleyen hayırlara ve nimetlere delalet eder. Aşurenin içindeki malzemeler ne kadar fazlaysa kişiye ulaşacak nimetler, hayırlar ve ihsanlar o kadar fazla olur. Rüyasında az malzeme ile aşure pişirmek ise az kazanca ve mala delalet eder. Rüyasında aşurenin pişip dumanının çıktığını gören kişi yeni bir mesleğe girişir. Bu rüya maddi manevi kolaylığa ve geçim sıkıntısından kurtulmaya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Aşure Dağıtmak

Rüyasında aşure pişirip onu dağıtan kişi, insanlara yardım edip onların eksikliklerini tamamlayana ve ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayan, güzel ahlaklı ve yardımsever bir kimsedir. Rüyasında kendi oturduğu yerdeki insanlara aşure dağıttığını gören, birçok insanı etkileyecek güzel hareketlerde bulunur. Rüyasında kapı kapı dolaşıp aşure dağıtmak, hem özel hayatınızda hem de iş yaşamanızda sizi bekleyen güzel hadiselere ve müjdelere de yorumlanmaktadır.

Rüyada Aşure Gününü Görmek

Aşure günü dini anlamda birçok olayın yaşandığı ve oldukça hayırlı olarak bilinen bir gündür. Bu nedenle rüyasında aşure gününü gören kimse, o seneyi bereketle, bollukla, güzellikle ve hayırla geçirir. Rüyasında aşure gününde ibadet ettiğini gören kimsenin duaları kabul olur ve tüm istekleri gerçekleşir. Aşure günü sıkıntılardan kurtulma, üzüntülerin sona erme günüdür. Bu nedenle bu rüyayı gören kişi tüm sıkıntılarından kurtulur.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...