Tabir Rüyada Astsubay Görmek
Bölüm A
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 540 kez okunmuş

Rüyada astsubay görmek, namuslu ve şerefli bir hayat sürmek anlamına gelen son derece hayırlı bir rüyadır. Astsubay görenlerin devlet dairelerinde bekleyen işleri müspet şekilde sonuçlanır ve her türlü kişinin menfaatine uygun şekilde cereyan eden olaylar hasıl olur. Devlet kademelerinde önemli, saygın ve herkes tarafından takdir göreceği bir işe girecek olan rüya sahibinin özellikle yıllar boyu olmasını istediği, uğruna adaklar adadığı bir hayaline kavuşarak çok büyük bir mutluluk yaşayacağına da alamet eder. Gelecekte pek çok kişi tarafından sevilen, başarıları her zaman takdir edilen, anne ve babasına olduğu kadar kendinden büyüklere de aynı saygı ve sevgi içinde davranacak olan, hak yemeyen, güzel ahlaklı çocuklar yetiştirecek olmaya da alamet eder.

Rüyada Astsubay Olduğunu Görmek

Kamu kurumunda başarılı bir sınav sonrasında işe girileceğine, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine alamettir. Astsubay olduğunu gören kimseler polis, vali, kaymakam veya asker gibi görevlerde çalışarak topluma büyük hizmetlerde ve katkılarda bulunur, ailelerinin göğüslerini kabartan pek çok başarıya imza atarlar.

Rüyada Astsubay Emeklisi Görmek

Rüya sahibinin çok fazla çalışmaktan sağlığıyla ilgili bazı sorunlar yaşaması yüzünden hayatına yönelik bazı önemli kararlar almak zorunda hissedeceğine, ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, torunları ve çocukları ile daha çok zaman geçirmek üzere hareket edeceğine de alamet eder.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...