Tabir Rüyada Astronot Görmek
Bölüm A
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 502 kez okunmuş

Rüyada astronot görmek, genç kimseler için mükemmel bir çalışma hayatına işaret eder. Hayal dahi edilmeyen veya kişinin aklına bile gelmeyen yerlerde, çok üstün pozisyonlarda çalışma imkanı bulunacağına, kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına ve şansın da her zaman arkasından geleceğine yorumlanır. Ömür boyu sürecek başarıların neticesinde şöhretli biri olunacağına da tabir edilen rüya, aynı zamanda mesleki konuda doğru seçimlerin yapılacağını, aileyle beraber alınacak kararların kişiye iyi bir gelecek sunacağını, maddi imkanların her geçen gün artacağını da müjdeler. Bayanlar için eşlerinin statüleri, sahip oldukları maddi zenginlikler ve sosyal çevre nedeniyle iyi bir hayat süreceklerini, istedikleri her şeyin kısa sürede gerçekleşeceğini ve geçim sıkıntısı olmadan, alım gücü yüksek, duygusal anlamda huzurlu bir hayat süreceklerini işaret eder.

Rüyada Astronot Olup Uzaya Gitmek

Büyük bir iş veya projeyi alnının akıyla halletmek, sonunda başarıya ulaşmak ve her konuda sözü geçen bir insan olmak manasına gelir. Erkek evlatları olanlar için onların gelecekteki başarılarıyla gurur duyacaklarını, kız çocukları olanlar için de çok geçerli meslekler edinerek kendilerini sosyal ve çalışma hayatında çok iyi bir şekilde temsil edeceklerini tabir eder.

Rüyada Astronot Kıyafeti Görmek

Pek çok insanın hayal olarak baktığı amaçlara sahip olan rüya sahibinin, küçük adımlarla dahi olsa hedeflerine ulaşmaya başlayacağını, çalışmalarını şimdilik saklayacağını fakat ileriki zamanlarda başardığı işleri herkesin önünde sergileyerek ünlü biri olacağını bildirir.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...