Tabir Rüyada Asma Yaprağı Görmek
Bölüm A
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 567 kez okunmuş

Rüyada asma yaprağı görmek dost sohbetlerinde keyifle dinlenen kimseye delalet eder. Bu kişi toplumda saygınlığı olduğu kadar, her şeye ılımlı yaklaşıp, olumlu tarafından bakabilmeyi başaran kişi olduğu için konuşmaları da herkese tatlı gelmektedir. Herkes ister ki hep o konuşsun biz dinleyelim çünkü çok tatlı dillidir ve olaylara kendine has bir yaklaşımı vardır. Bu kişinin ifade şeklide kendisine hastır.

Rüyada asma yaprağı görmek aynı zamanda bolluk, bereket, zenginlik ve servet ile tabir edilir. Asma yaprağı genel olarak bir erkekle tabir edilir. Bu erkek, tabir yerindeyse para babası denecek kadar zengin ama alçak gönüllü kimsedir.

Rüyada Asma Yaprağı Toplamak

Güzel ve hayırlı işler yaparak, insanların sevgisini ve saygısını kazanmak şeklinde yorumlanırken bir de mal varlığının ve kazancın artması ve büyük kısmetler almak şeklinde ifade edilir.

Rüyada Asma Yaprağı Yemek

Sorunlardan, sıkıntılardan ve dertlerden kurtulmaya, en kötü hastalıklara bile çare bulmaya delalet eder. Rüya sahibi bir daha hayatı boyunca çok kötü günler geçirmeyecek, ölümcül hastalıklara yakalanmayacak demektir.

Rüyada Asma Yaprağı Sarmak

Ev ve aile hayatına düşkün, varlıklı, gösterişli ve güzel bir kadın ile tabir edilir. Bu kadın dış görünüşü kadar iç dünyası bakımından da güzeldir. Tam bir hanım efendi olduğu şeklinde ifade edilir.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...