Tabir Rüyada Asma Kilit Görmek
Bölüm A
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 511 kez okunmuş

Rüyada asma kilit görmek, kişinin ailesinin kendisinden uzun zaman sakladığı bir sırra erişmesi anlamına geldiği gibi, rüya sahibi için ahlaklı ve erdemli biri olmanın son derece önemli olduğuna, her zaman namusunu ve şerefini düşünerek hareket ettiğini ve asla haysiyetine zarar verebilecek kimselerle görüşmediğini bildirir. Yanlış işlere bulaşmadan ve ilkeli şekilde hareket edileceğine de alamet olan rüya, kişinin sadakat konusunda da oldukça titiz biri olduğunu ortaya koyar. Asma kilit hane içinde yaşananları asla dışarıya taşırmamaya özen gösteren rüya sahibinin, başına ne gelirse gelsin ketum bir tutum içinde olacağına, kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine de delalet eder.

Rüyada Kapıya Asma Kilit Takmak

Evli kimselerin özellikle erkeklerin eşlerine karşı olan kıskançlık duygularında aşırıya kaçacaklarına, her şeyden gereksiz bir şekilde şüphe duymaya başlayacaklarına, bu olumsuz gidişe dur dememeleri halinde eşlerini kapı dışarı çıkarmak istemeyecek hale kadar geleceklerine de alamettir. Duygularda aşırıya kaçış, gereksiz inat ve kin gibi duyguların kişide hakim olması sonucunda iletişim sorunları yaşanacak olmasına da yorumlanır.

Rüyada Asma Kilit Almak

Kendisini koruma altına almak isteyen rüya sahibinin bazı önlemler alacağına ve sevdiklerinin huzuru, güvenliği için de aynı özeni göstereceğine alamettir. Özellikle düşmanı olan kişilerin hasımlarına yenik düşmemek ve onlara hamle fırsatı vermemek üzere hareket edeceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına da tabir edilir.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...