Tabir Rüyada Aslandan Kaçmak
Bölüm A
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 480 kez okunmuş

Rüyada aslandan kaçmak, kişinin bir düşmanı ile karşı karşıya geleceğine, kendisine kötülük yapmak isteyen bir adamdan dolayı bulunduğu yeri terk etmeye, tehlikelerle yüz yüze gelmeye, bazen de kuvvetli ve maddi anlamda zengin bir kişinin gazabından korkmaya, başınıza gelecek bazı belalara işaret eder.

Rüyada Aslandan Korkmadığını Görmek

Rüyasında aslandan korkmadığını gören kişi düşmanın şerrinden emin olur. bu rüya, herhangi bir şeyden tedirginlik duyuyor veya endişe ediyorsanız, korktuğunuza uğramayacağınız anlamına gelmektedir. Bazen de bu rüya çekindiğiniz ve sevmediğiniz bazı kişilerin aslında düşündüğünüz gibi olmadıklarının ve onları yakından tanıyınca gerçek yüzlerinin farkına varacağınızın habercisidir.

Rüyada Aslan Olduğunu Görmek

Rüyada kendisinin aslan olduğunu gören kimse, güç ve kuvvet kazanarak herkes tarafından takdir gören önemli bir kişi olur. Bu rüya, gören kişi için oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Kısa zamanda büyük başarılar elde edeceğinize, hükümet işine girmeye, yönetici olmaya, kuvvetli bir adamın yanında çalışmaya, bir gruba önder olmaya da işarettir.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...