Tabir Rüyada Aslan Görmek
Bölüm A
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 320 kez okunmuş

Rüyada aslan görmek devlet reisi anlamına gelir. Aslanın bedeninden kopmuş olan bir uzvunu görmek ya da yemek devlet kurumlarına ve makamlarına işaret eder. Rüyada görülen aslan aynı zamanda mala ve güce delalet eder. Rüyada aslanın birine zarar vermesi, o kişinin bütçesinde meydana gelecek olan açığa işaret eder. Rüyasında kendini aslanın üzerinde gören kişi rakibini mağlup edecek demektir. Rüyada aslanı sadece bir gölge gibi net olmadan görmek, ölüme delalettir. Sağlığı yerinde olan bir kişi için aslan uzun hayata, hasta kişi için ölüme işaret eder. Rüyada aslan tarafından yaralanmak demek, rakiplerin alt ettiği kimselerin himayesi altına girmek demektir. Aslan güç ve başarı anlamına gelir. Rüyasında aslan gören kişi, her işi layığı ile yerine getirme kudretine sahip olan kişidir.

Rüyada Dişi Aslan Görmek

Rüyada dişi aslan görmek iyi değildir. Zalim, merhametsiz, bencil ve cahil bir kadına işaret eder.

Rüyada Aslan Öldürmek

Rüyada aslan öldürmek, kişinin gücüne, başarısına ve zaferine işaret eder. Rüyasında aslan öldüren kişi, hayatında hep başarılı olur ve hep zaferler elde eder demektir.

Rüyada Aslan Yavrusu Görmek

Bir kadın rüyasında aslan yavrusunu ve ona süt emzirdiğini görürse, yetişkin bir erkeğe hayrı dokunacak demektir. Eğer bir erkek rüyasında aslan yavrusunu emzirdiğini görürse makamı artar, iş yerinde müdür ya da şef olur.

Rüyada Aslan Başı Görmek

Rüyada aslan başı görmek ya da aslan başı bulmak kişinin mesleğindeki rütbesinin artmasına işaret eder. Rüyada aslanın her hangi bir uzvunu gören kişi mağlup ettiği kişiden nasiplenecek ve rızıklanacak demektir.

Rüyada Aslan Saldırısına Uğramak

Rüyasında aslan saldırısına uğramak, rakiplere ya da hasımlara yenilmek ve onların hizmetine girmek anlamına gelir.

Rüyada Aslan Beslemek

Rüya sahibinin, bir devlet kurumunda işe gireceğine, bu iş sayesinde hem bir eve sahip olacağına, hem rahat bir hayata kavuşacağına yorulur. İşler çok iyi bir hal alacak, kazanç günden güne artacak ve sevilen bir kişinin bir derdine derman olunacak demektir. Rüyada aslan besleyen birini görmek, kaçan fırsatların çok büyük kazançla geri döneceğine, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, zor zamanların geride kalacağına, ters düşülen bir kişi ile barışılacağına ve mutlu bir yuva kurulacağına delalettir. Rüyada dişi aslan beslemek, bereketli bir döneme girileceğine ve bu dönem içerisinde birbiri ardına güzel haberler alınacağına yorulur.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...