Tabir Rüyada Askılık Görmek
Bölüm A
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 541 kez okunmuş

Rüyada askılık görmek, rüyayı gören kişinin düzenli bir aile hayatına kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibi sıcak, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracak, tüm kederini, üzüntüsünü, sıkıntılarını ve çektiği zahmeti evinin kapısından içeri girdiği zaman unutacak demektir. Rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine ve hayata yeni bir başlangıç yapacağına rivayet edilir.

Rüyada Elbise Askısı Görmek

Rüyayı gören kişinin mutluluğu tadacağına, hayırlı adımlar atacağına, güzel, doğru ve isabetli kararlar alacağına işaret eder. Rüya sahibinin sürpriz olaylarla karşılaşacağına, şansının ve bahtının açılacağına, geleceğinin de kendisine hayır getireceğine tabir edilir.

Rüyada Elbise Askısı Almak

Rüyayı gören kişinin umutlarının boşa gitmeyeceğine, isteklerini yerine geleceğine, müjdeli haberler alacağına, sevindirici olaylar yaşayacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine delalet eder.

Rüyada Kırık Elbise Askısı Görmek

Rüyayı gören kişinin mal kaybı yaşayacağına, zarar edeceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, üzüleceğine, sarsılacağına ve mutsuz olacağına işaret eder. Rüya sahibinin umduklarını bulamayacağına ve manevi anlamda çöküşe geçeceğine yorulur.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...