Tabir Rüyada Asker Olmak
Bölüm A
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 483 kez okunmuş

Rüyada asker olmak, meşakkatlere dayanma gücü göstermek anlamına gelir. Rüya sahibi için, yaşadığı her zorluğun üstesinden en az zararla çıkmayı bilen ve her güçlüğe rağmen yıkılmadan, hayata karşı dimdik durmasını beceren kişi tasviri yapılır.

Rüyada askerlik yapmak, ciddi hastalıklarda, önemli can ve mal kayıplarında, iflas ettiğinde bile hayata kahretmeyen, her gün yeninden yaşamak için bir yol bulan kişidir. Yani rüya sahibi için, yaşadığı her büyük kötü olaydan sonra, kendini her defasında küllerinden yaratmayı başaran kimse olduğu yorumu yapılmaktadır.

Rüyada Askere Gitmek

İş hayatı ile tabir edilir. Rüya sahibi, ileride çok zengin ve ünlü bir iş adamı olacak, ünü yurt dışına yayılacak ve ismi en başarılı iş adamları listesinin üst sıralarında yer alacaktır diye ifade edilir.

Rüyada Asker Olmak ve Savaşmak

Rüya sahibinin hayatta her işinde başarılı olacağına, para sıkıntısı çekmeden, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına, her istediğini takacağına ve her istediğine sahip olacağına delalet eder. Rüya sahibi çok kişinin istediği ama bulamadığı bir hayatın sahibi olacaktır.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...