Tabir Rüyada Asansör Görmek
Bölüm A
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 520 kez okunmuş

Rüyada asansör görmek, maddi olarak sorumluluk duyulmayan kişileri sırtlamaktan ve taşımaktan kurtulmak anlamına gelir. Asansör aynı zamanda bolluğa, berekete, rızka ve âlim olan kişiye işaret eder. Rüyasında asansör gören kişi, onu en sıkıntılı ve en zor zamanında, kötü durumdan çekip çıkaracak, destek verecek biriyle karşılaşacak demektir. Borçluysa borcunu ödeme kolaylığına erişerek, rahata ve esenliğe kavuşacak demektir. Asansör huzura, dertten, borçtan, hastalıktan kurtulmaya, kişinin hayatında kendisine zorluk çıkaran, külfet olan ve ayağına dolanan kişilerden yakasını kurtaracağına işaret eder.Asansör eğer karanlık ve izbe ise kişinin içine düşeceği kuruntuya delalettir. Rüyada asansörde olması gerekenden fazla insan olduğunu görmek zorluğa, güçlüğe ve sıkıntıya düşüleceği anlamına gelir. Rüyada asansörle çıkmak, hayatta da yükselmek anlamına gelir. Rüyada asansör görmek kişinin dertlerinden kurtulup refaha kavuşmasına, sıkıntılarından ve zorluklarından sıyrılmasına ve huzura ermesine de delalet etmektedir.

Rüyada Asansöre Binmek

Rüyada asansöre binmek ve yukarı çıktığını görmek iş hayatındaki başarılı atılımları işaret eder. Kişinin mesleğinde yükselme göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Asansörden İnmek

Rüyada asansörden inmek iyi değildir. Kişinin başarısızlığa, sıkıntıya ve zorluğa düşeceğine, makamını kaybedeceğine işaret eder.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...