Tabir Rüyada Araba Satın Almak
Bölüm A
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 487 kez okunmuş

Rüyada araba satın almak, rüya sahibinin yaşantısında aktif bir rol oynayacağı anlamına gelir. Aile ile ilgili veya arkadaşlarıyla olan ilişkilerinde sorun çıkarmayan ancak yaşanan sorunları çözen kişi olacaktır. İş hayatında da önemli görevler üstlenecektir. Zor işlerin üstesinden gelerek başarısını artıracak ve yüksek insanların dikkatini çekmeyi başaracaktır. Etrafındaki insanların takdirini kazanacaktır.

Rüyada Beyaz Araba Satın Almak

Rüyada beyaz araba satın almak, ilerisi için kurulan güzel hayallere işaret eder. Rüya sahibi yaşı ilerledikçe yapacağı şeylerin planlarını masumca yapar. Güzel düşünceler onun yaşama amacını gösterecektir. Rüya sahibi evlilik için bazı girişimlerde bulunacaktır. Beyaz araba gelin arabası gibi yorumlanabilir. Yakın bir zamanda güzel bir kısmetle karşılaşılabilir.

Rüyada Araba Görmek

Rüyada araba gören kimse, iş hayatında oldukça güzel gelişmeler yaşayacaktır. Rüya sahibi iş dünyasındaki başarılı işleri ile bazı kişilerin dikkatini çekmeyi başaracak ve yüksek mevkilere gelmek için fırsat oluşturacaktır. Bu fırsatı iyi değerlendirmesi kendisi için hayatının akışını değiştirecek bir durum olacaktır. Kazandığı parada bir artış söz konusu olacaktır.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...