Tabir Rüyada Araba Kaybetmek
Bölüm A
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 504 kez okunmuş

Rüyada araba kaybetmek, rüya sahibinin hedeflerinden saptığı anlamına gelir. Kişinin yaşama amacındaki değişiklikler onun zor günler geçirmesine neden olacaktır. Rüya sahibini bu duruma düşürecek bazı olaylar yaşanacaktır. İlerlediği yoldan dönmesi bir zorunluluk olarak karşısına çıkacaktır ve başka çaresi kalmayacaktır. Ancak bu zamandan sonra mutlu olmama ihtimali yüksektir. Çünkü istemediği bir çalışma ortamı, çevre edinebilir.

Rüyada Araba Çaldırmak

Rüyada araba çalındığını gören kimse, çevresindeki insanlarla olan ikili ilişkilerinde zorluk çekecektir. Onlarla bazı problemler, uyuşmazlıklar yaşanacaktır. Ancak rüya sahibi bunu öngörüp tedbirlerini alabilir. Bu problemleri kısa zamanda aşması için yeterli vakti bulacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada araba çaldırmak, beyinde oluşacak çelişkilere işaret eder.

Rüyada Araba Aramak

Rüyada araba aramak, gerçek hayatta liderlik arzusu içerisinde olunduğunun göstergesidir. Rüya sahibi yaptığı işlerde başrolü üstlenmek, hep takdir edilmek gibi düşüncelere sahip olacaktır. Buna göre de hareket edecektir. Ancak bazı zamanlarda ters tepebilir, bu nedenle rüya sahibinin dikkatli olması gerekmektedir. Çabuk büyüme arzusu rüya sahibine sahip olmak istediklerinden daha azını vaat edebilir

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...