Tabir Rüyada Ağaç Dikmek
Bölüm A
Sorgu Tabir Sorgulama
Okunma 470 kez okunmuş

Rüyada ağaç dikmek, hayır işleri yapmaya ve Allah katında günahlar için af dilemeye delalet eder. Rüya sahibi, dinde güzel, ahlakta iyi kimsedir. Bu sayede de imandan çıkmasını gerektirecek hiçbir suç işlememiş, hiçbir günaha girmemiş olmasına rağmen, hayır işi yapmayı kendine kulluk görevi olarak görmüş demektir. Rüyada ağaç dikmek, rüya sahibinin duyacağı hayırlı sözlere ve müjdeli gelişmelere de işaret eder.

Rüyada Ağaç Sulamak

Rüyasında ağaç suladığını gören kişi, büyük bir hayır işi yapacak ve düşkün kimselere büyük bir iyilik yaparak onların duasını alacak demektir. Rüya sahibinin iyiliği o kadar isabetli bir zamanda gelecek ve öyle bir anda imdada yetişecek ki kişiler kendisini ölene kadar unutmayacak, her daim anacaklar ve hayır dualarını esirgemeyeceklerdir diye yorulur.

Rüyada Fidan Dikmek

Rüyasında fidan diktiğini gören kişi, büyük bir mutluluk yaşama şansına nail olur. Allah kendisine duyguların en güzelini, mutluluğunda en büyüğünü yaşamayı nasip eder. Bir yandan da iş ve ticaret hayatında ani, hızlı bir o kadar da temiz ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. Neden ilk yorumu siz yapmıyorsunuz?

Yorumunuz...